TURİZM FAKÜLTESİ

IMU012 YABANCI DİL II (İNGİLİZCE II) DERSİ TURİZM FAKÜLTESİ FİNAL DUYURUSU

12.05.2020

Değerli Öğrencilerimiz,

22 Mayıs 2020 tarihleri arasında ALMS sistemi üzerinden çevrimiçi FİNAL SINAVI yapılacaktır.

  • Final sınavı 22 Mayıs 2020 Cuma günü Saat 13.30’dan aynı gün saat 14.30’a kadar (1 saat süreyle) erişiminize açık olacaktır.
  • Sınav 25 adet sorudan oluşmaktadır ve süresi 30 dakika olarak belirlenmiştir. Bu süre içinde sınavınızı tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sınavınızı tamamlamak için sadece 1 (bir) giriş hakkınız olacaktır. Sisteme girdikten sonra SINAVI BİTİR butonuna basmadan herhangi bir şekilde çıkış yaparsanız giriş hakkınız bitmiş olacaktır. Sınava tekrar giremeyecek olup, her türlü sorumluluk öğrenciye aittir.
  • Sınav için masaüstü (PC), dizüstü bilgisayar veya cep telefonlarını (Mobil ALMS uygulamasını indirerek) KULLANABİLİRSİNİZ.

Final sınavına erişim için kullanacağınız öğrenme portalı aynı zamanda derslerinize ait sanal sınıf ve diğer materyallere erişim sağlamak için kullandığınız öğrenme portalı ile aynıdır. Sisteme her zamanki gibi https://medeniyetbulut.almscloud.com adresinden giriş yapılacaktır. Daha önce sisteme giriş yapmayan öğrencilerimiz varsa, MUTLAKA sisteme giriş yaparak sisteme giriş konusunda herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol etmelidir.

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Halen daha sisteme kayıt olmamış (ilk defa giriş yapacak) öğrencilerimiz varsa, https://medeniyetbulut.almscloud.com adresinden Duyurular bölümünde yer alan Kayıt Formunu doldurup UZEM’e göndermeleri gereklidir.

Özellikle dersi yükseltme için veya alttan alan öğrencilerimiz, (önce kayıtlarının aktifliğinin kontrolünü yaptıktan sonra) yine https://medeniyetbulut.almscloud.com adresinden Duyurular bölümünde yer alan Kayıt Formunu doldurup UZEM’e göndermeleri gereklidir. Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra ALMS sistemine giriş yapabilir ve sınavını tamamlayabilirler.

Lütfen güncel bilgiler ve duyurular için Öğrenme Portalında (https://medeniyetbulut.almscloud.com) kendi sayfalarınızda yer alan “DUYURULAR” bölümünü düzenli olarak takip ediniz.